Naske František Xaver (Praha 1884 - 1959 Praha)
Dívčí akt s květy, signováno a datováno vlevo dole F. Naske 1928, olej/plátno, 126 x 84 cm, lehce poškozený rám (Ní)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |