Kozák Václav (Kolín 1889 - 1969 Kolín)
Hradčany s Karlovým mostem, signováno vlevo dole V. Kozák, olej/karton, 66 x 72 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |