Čís. položky 195-032895/0012

Charles Leickert

Charles Leickert - Umění, starožitnosti, šperky

(Brüssel 1818 - 1907) - Nachahmer "Winterabend an einem holländischen Kanal" unten links bezeichnet: Leickert, Öl auf Leinwand, ca. 40 x 60 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

29.10.2015 - 15:22

Vyvolávací cena:

Charles Leickert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.10.2015 - 15:22
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2015