Čís. položky 676

Thrakien

Thrakien - Mince a medaile

(5 Stk.) 1.) Kallatis a.) AR Octobol, 3. Jh. v. C. Av: Herakleskopf r. mit Löwenfell. Rv: gr. Leg. (K) ALLATIA, Ähre, Keule und Köcher. SNG Cop. 176. =5,33 g= IV Slg. Hollschek Okt. 1961. b.) AR Tetrobol, 3. Jh. v. C. Av: wie vor. Rv: gr. Leg. (K) ALLLA, Köcher, Keule und Ähre. SNG Cop. 177. =2,05 g= Slg Hollschek, wie vor. IV 2.) Lysimachia AE 3. Jh. Löwenkopf/Ähre und Korn. 3.) Thasos AR 1/8 Stater 6./5. Jh. v. C., Av: nackter Silen r. laufend. Rv: Quadratum Incusum. =1,06 g= III etc. Provenienz Slg. Hartmann.

Expert: Mag. Michael Beckers Mag. Michael Beckers
+43-1-515 60- 424

coins@dorotheum.at

19.11.2015 - 11:00

Vyvolávací cena:

Thrakien

+43-1-515 60- 424

coins@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Mince a medaile
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.11.2015 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.11. - 19.11.2015