Čís. položky 195-033697/0002

C. Leutner

C. Leutner - Umění, starožitnosti, šperky

(Österreichisch um 1900) 2 Bilder (Pendants): "Frau in einer Aulandschaft mit Birken" jeweils signiert: C. Leutner, Öl auf Holz, je ca. 31 x 18 cm, masseverzierter Rahmen, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

22.10.2015 - 15:23

Vyvolávací cena:

C. Leutner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.10.2015 - 15:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.10. - 22.10.2015