Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 272

Sergius Pauser *

(Wien 1896-1970 Klosterneuburg) "Schönbrunner Garten", links unten signiert Sergius Pauser, Mischtechnik auf Papier, ca. 36 x 51 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 600

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:

Sergius Pauser *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 10.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 29.10. - 10.11.2015