Joan Miro *
(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Buch "Joan Miro Der Lithograph Band III", 6 ganzseitige Farblithografien, Edition Maeght 1982 (CW) Ruf 400
Expert: Christian Wiesinger
10.11.2015 - 14:00
EUR 800,- do EUR 1.100,-
- Vyvolávací cena:
Joan Miro *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 10.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 29.10. - 10.11.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 120.000,- do EUR 160.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,-