Čís. položky 9999

Charles Leickert

Charles Leickert - Moderní tisky

(Brüssel 1818 - 1907) - Nachahmer "Winterabend an einem holländischen Kanal" unten links bezeichnet: Leickert, Öl auf Leinwand, ca. 40 x 60 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

15.10.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Charles Leickert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 15.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.10. - 15.10.2015