Oskar Kokoschka *
(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve) Lithografie, "Odysseus erwacht nach der Landung in Ithaka", Stein aus dem Jahr 1963, ca. 37,2 x 26 cm, bezeichnet proof O Kokoschka, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2015 - 16:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Oskar Kokoschka *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2015 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.09. - 07.10.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 22.000,- do EUR 32.000,- -
Odhadní cena:
EUR 24.000,- do EUR 35.000,- -
Odhadní cena:
EUR 20.000,- do EUR 30.000,-