Klementine (Tina) Neugebauer
(Innsbruck 1878-1930 Graz) Marterl in der Mittagssonne, signiert T. Neugebauer, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 28,5 x 37 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
12.10.2015 - 15:28
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Klementine (Tina) Neugebauer
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.10.2015 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 28.09. - 09.10.2015 |