Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Istvan Biai-Foglein

Istvan Biai-Foglein - Umění, starožitnosti, šperky

(Banska Bystrica 1905-1974 Budapest) "Haus am See", links unten signiert Biai, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 60 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.10.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Istvan Biai-Foglein

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 30.09. - 07.10.2015