Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Georg Fischhof

Georg Fischhof - Bilder Varia

(Wien 1859-1920) Südliche Ansicht, signiert mit dem Pseudonym H. Wagner, Öl auf Leinwand, 68 x 105 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

15.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Georg Fischhof

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 15.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.09. - 15.09.2015