Čís. položky 196-014145/0002

Brillantschmuckgarnitur zus. ca. 0,70 ct

Brillantschmuckgarnitur zus. ca. 0,70 ct - Umění, starožitnosti a šperky

Weißgold 585, best. aus: 1 Damenring, RW 57, 1 Anhänger an ca. 42 cm langer Venezianerhalskette, 1 Ohrsteckerpaar, 11,6 gøG11

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

01.03.2018 - 16:09

Vyvolávací cena:

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 01.03.2018 - 16:09
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 15.02. - 28.02.2018