Zykmund Václav (Praha 1914 - 1984 Brno)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou V. Zykmund 79, fumáž/papír, 29,5 x 21,5 cm (výřez pasparty), poškozená pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |