Švabinský Max (Kroměříž 1873 - 1962 Praha)
Letní den (velký), signováno a popsáno vpravo dole tužkou M. Švabinský 1. stav, lept/papír, 60,5 x 50 cm, poškozeno, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |