Turek František (Praha 1916 - 2008)
Probuzení, signováno vpravo dole F. Turek, na zadní straně signováno a datováno F. Turek 1988, olej/sololit, 98 x 73 cm, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |