Čís. položky 7000

Otto K. L. BAUMGARTNER

Otto K. L. BAUMGARTNER - Umění, starožitnosti, šperky

(Österreichisch, 2. Hälfte 20. Jhdt.) "Blick auf die Altstadt von Salzburg" unten rechts signiert, Öl auf Malplatte, ca. 31,5 x 23,5 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

27.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Otto K. L. BAUMGARTNER

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.08. - 27.08.2015