Čís. položky 7000

Ernst SCHROM*

Ernst SCHROM* - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1902 - 1969 Preßbaum, NÖ) "Ybbsitz - altes Hammerwerk" unten rechts monogrammiert ES, bezeichnet und datiert 1960, Aquarell auf Papier, ca. 31 x 40 cm, Passepartout, verglast, vergoldeter Rahmen

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

27.08.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Ernst SCHROM*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.08. - 27.08.2015