Čís. položky 196-013821/0114

Josef Pillhofer*

Josef Pillhofer* - Umění, starožitnosti a šperky

Wien 1921-2010 "Ohne Titel", Radierung, Plattengröße, ca. 16 x 12 cm, signiert, datiert 1997, mit E. A. bezeichnet, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

01.03.2018 - 16:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Pillhofer*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 01.03.2018 - 16:37
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 15.02. - 28.02.2018