Adolf Kaufmann
(1848-1916) Umkreis/circle Frühlingslandschaft mit Gänsen, Öl auf HOlz, 59 x 78 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
19.08.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 688,-
- Vyvolávací cena:
Adolf Kaufmann
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Letní aukce |
Datum: | 19.08.2015 - 15:00 |
Prohlídka: | 14.08. - 19.08.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-