Dieter Barth*
(Passau 1943 geb.) "Gmundner Stadtplatz", rechts unten signiert Dieter Barth, Lithografie, nummeriert 74/100, ca. 48 x 57 cm, Wechselrahmen, Glasrand bestoßen
Expert: Christian Wiesinger
26.08.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 75,-
Dieter Barth*
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.08.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.08. - 26.08.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantring
- Halbkugel Ohrstecker
- Bockflinte, Miroku, Kal.: 12/70,
- Bockbüchsflinte, Voere - Kufstein, Mod.: vermutlich 2121BBF, Kal.: .243 Win./12/70,