Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) "Adam in bescheidenem Rahmen" Lithographie in Farbe signiert R. Hausner, Nr. 185/300, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Rudolf Hausner *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.07. - 15.07.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 35.000,- do EUR 60.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,- -
Vyvolávací cena: