Čís. položky 9999

Matthäus Schiestl

Matthäus Schiestl - Umění, starožitnosti, šperky

(Gnigl 1869-1939 München) "Hl. Christophorus", rechts unten im Stein signiert M. Schiestl, Lithografie in Farbe, ca. 35 x 21 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

29.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Matthäus Schiestl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 29.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.07. - 29.07.2015