Rudolf Böttger *
(Tachau 1887-1973 Regensburg) Am Strand von Grado, betitelt "Grado", signiert und datiert Böttger, 12.9. (19)56, Aquarell auf Papier, 35 x 48 cm, Passep., gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
06.07.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.063,-
- Vyvolávací cena:
Rudolf Böttger *
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 06.07.2015 - 15:00 |
Prohlídka: | 30.06. - 06.07.2015 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)