Čís. položky 7000

Ludwig BÜRGEL *

Ludwig BÜRGEL * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1901 - 1980 Seekirchen bei Salzburg) "Berghang und Alm mit Gebirgsmassiv" unten rechts signiert, Öl auf Leinwand, ca. 51 x 61 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

09.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ludwig BÜRGEL *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.07. - 09.07.2015