Čís. položky 191-022297/0001

Gregor Traversa *

Gregor Traversa * - Umění, starožitnosti, šperky

(Graz 1941-2007, Mitbegründer der Galerie im Cafe Schillerhof, Sommerakademie Salzburg) "Lichtblick", signiert, datiert Gregor Traversa 1998, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 67,5 x 49,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt; Lit: Gregor Traversa, Nachtsonne-Tagschatten 1984-1998, ähnliche Abbildung auf rückseitigem Deckblatt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

13.07.2015 - 15:10

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Gregor Traversa *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.07.2015 - 15:10
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 29.06. - 10.07.2015