Čís. položky 7901

Österreich um 1830/40

Österreich um 1830/40 - Starožitnosti, Obrazy

Blattstudie, unter Passepartout bezeichnet Fendi, auch am Untersatzkarton, Grisaille auf Papier, 25 x 17 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 85,-

Österreich um 1830/40

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 22.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.06. - 22.06.2015