Čís. položky 7007

Prunkvoller Orientalischer Festtagsmantel

Prunkvoller Orientalischer Festtagsmantel - Umění a starožitnosti

1. Hälfte 20. Jh. reiche, bunte Stickerei Fransenbesatz, Gebrauchsspuren Reparaturstellen,

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

03.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 23.05. - 03.06.2015