Čís. položky 7000

Maria ONKEN-PALME

Maria ONKEN-PALME - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1871 - 1951) "Sommerliche Idylle am Bauernhof" unten links signiert: M. Onken-Palme, Öl auf Holz, ca. 35 x 57 cm, gerahmt Ruf 1000

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

13.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maria ONKEN-PALME

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 13.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.05. - 13.05.2015