Othmar Schredl *
(St. Veit/Glan 1897-1956Leoben) Steirische Hügellandschaft, signiert Othmar Schredl, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 43,5 x 39,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.05.2015 - 16:38
- Vyvolávací cena:
Othmar Schredl *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.05.2015 - 16:38 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 04.05. - 18.05.2015 |