Siegfried Norbert Amersdorfer
(geb. 1920 Innsbruck, tätig in Tirol) Morgendämmerung, signiert, datiert S. N. Amersdorfer, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 24 x 29 cm, Passerpartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.05.2015 - 16:58
- Vyvolávací cena:
Siegfried Norbert Amersdorfer
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.05.2015 - 16:58 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 04.05. - 18.05.2015 |