Čís. položky 438

Pár secesních květníků

keramika, černá irisovaná glazura, čtvercová základna, kulovitý tvar, na plášti čtyři plastické karyatidy, Graniton, Svijany, neznačeno, číslo modelu 132, výška 20 cm, poč. 20. století, lehce poškozená glazura (Zí)

23.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 10.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-

Pár secesních květníků

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015