Pár secesních květníků
keramika, černá irisovaná glazura, čtvercová základna, kulovitý tvar, na plášti čtyři plastické karyatidy, Graniton, Svijany, neznačeno, číslo modelu 132, výška 20 cm, poč. 20. století, lehce poškozená glazura (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Pár secesních květníků
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |