Webb Charles Meer (1830 -1895)
Pletařka, signováno a datováno vpravo dole C. Webb 89, olej/dřevo, 36 x 30 cm, poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 36.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 32.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |