Čís. položky 99

Paupié Willy (1898 - 1981)

Lesní zátiší, signováno a datováno vlevo dole Willy Paupié 1934, olej/plátno fixované na kartonu, 32,5 x 34 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)

23.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 6.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-

Paupié Willy (1898 - 1981)

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015