Paupié Willy (1898 - 1981)
Lesní zátiší, signováno a datováno vlevo dole Willy Paupié 1934, olej/plátno fixované na kartonu, 32,5 x 34 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Paupié Willy (1898 - 1981)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |