Čís. položky 7000

Kai TRIER *

Kai TRIER * - Umění, starožitnosti, šperky

(Odense 1902 - 1990 Haderslev)"Stillleben" unten rechts signiert: Kai Trier, Öl auf Leinwand, ca. 43 x 58 cm, Krakelee, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

07.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Kai TRIER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.05. - 07.05.2015