Čís. položky 9999

Indischer Maler des 20. Jh.

Indischer Maler des 20. Jh. - Umění, starožitnosti, šperky

"Elefant", Mischtechnik auf Seide, ca. 35 x 51 cm, Passepartout, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Indischer Maler des 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 13.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 06.05. - 13.05.2015