Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 387

Brillant-Diamantdamenring um 1920/30

Brillant-Diamantdamenring um 1920/30 - Jarní aukce

Gold ca. 580, Silberfassung ca. 750, Brillanten und Diamanten zus. ca. 0,70 ct, eine Kulturperle (Perle beschädigt), 3,3 g, RW 51 (TH) Ruf 280

Expert: Heinrich Thurnhofer

20.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 350,-
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 700,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Datum: 20.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 07.05. - 20.05.2015