Čís. položky 7909

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Starožitnosti, Obrazy

Motiv aus Südtirol (?), Öl auf Leinwand, 19 x 23,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

31.03.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 81,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 31.03.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.03. - 31.03.2015