Čís. položky 7902

Künstler, um 1890

Künstler, um 1890 - Starožitnosti, Obrazy

Steinhaus am Waldrand, Öl auf Holz, 40 x 31,5 cm, gerahmt (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

31.03.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler, um 1890

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 31.03.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.03. - 31.03.2015