Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7067

5 Schnapsbecher,

5 Schnapsbecher, - Starožitnosti

Silber, rund, Höhe 3,3 cm, Gewicht 105 g, Meisterzeichen, Windhundkopfpunze ab 1872, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

26.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

5 Schnapsbecher,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 26.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.03. - 26.03.2015