Čís. položky 9999

Hugo Noske *

(Wien 1886-1960) "Mohnblumenstrauß in Vase", rechts am Passepartout signiert Noske, Holzschnitt in Farbe, ca. 33 x 31 cm, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.04.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Hugo Noske *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 01.04.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 01.04.2015