Spiderman Marvell Comic,
Granolithographie in Farbe 36 x 46 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
18.03.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Spiderman Marvell Comic,
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.03. - 18.03.2015 |