Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 29

Klara Scholler

Klara Scholler - Umění, starožitnosti, šperky

(Steirische Künstlerin des 20. Jahrhunderts) "Strauß mit Märzenbecher", signiert, datiert Klara Scholler 92, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 32 x 42 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen gering bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

23.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Klara Scholler

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 09.03. - 23.03.2015