Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Robin Christian ANDERSEN *

Robin Christian ANDERSEN * - Moderní tisky

(Wien 1890 - 1969) "Stillleben mit Aloe" unten links monogrammiert: R. C. A., Öl-Studie auf Karton, ca. 47 x 66 cm, gebräunt, Passepartout, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

05.03.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:

Robin Christian ANDERSEN *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 05.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.02. - 05.03.2015