Čís. položky 9999

Theo Linz*

(Linz 1928-2009) Betitelt "Meinem guten Engel ...", unten signiert und datiert Theo 19.12.(19)84, Mischtechnik auf Papier, ca. 16 x 11 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Theo Linz*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 04.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.02. - 04.03.2015