Hans Staudacher *
(St. Urban 1923 geb.) Ohne Titel, Lithographie in Farbe signiert Hans Staudacher Nr. 150/34 Blattgrösse 55,5 x 76 cm. Glas beschädigt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
18.02.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Hans Staudacher *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.02. - 18.02.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 18.000,- do EUR 32.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-