Franz Sem *
(Eisenkappel 1946-1988 Sittersdorf) "Ohne Titel", signiert FR S. 83., Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 19,5 x 28 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.02.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Franz Sem *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.01. - 04.02.2015 |