Kreuzanhänger
Gold/Weißgold 585, Korpus, 2,9 gøg3
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
05.01.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Kreuzanhänger
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 05.01.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.12. - 03.01.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Polen
- Gefasste/beschädigte GOLDmünzen
- Runder Salontisch im Biedermeierstil
- Maria Helena Vieira da Silva *