Čís. položky 7000

H. HOWARD

H. HOWARD - Umění, starožitnosti, šperky

(Englisch, Ende 19. Jhdt.) "Flußlandschaft im Spätsommer"unten links monogrammiert und datiert: HH (18)81, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 48,5 x 90,5 cm, Retuschen, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

08.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

H. HOWARD

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 08.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.12. - 08.01.2015