Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Unbekannter Stecher

Unbekannter Stecher - Umění, starožitnosti, šperky

"Salzburger Residenzplatz gegen Franziskanerkirche" Kupferstich "325" aus dem Buch: Franz Dückher, "Saltzburgische Chronica", Salzburg 1666, ca. 12 x 18 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (Ko)

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

18.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Unbekannter Stecher

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.12. - 18.12.2014